Visatlas “Vissen in Zeeland” gepubliceerd

De atlas “Vissen in Zeeland” verscheen vorige week en wat is het een onvoorstelbaar mooi en compleet boekwerk geworden. Verzameld vanuit alle denkbare methodes en bronnen, beschrijft de atlas 177 vissoorten die zijn aangetroffen in deze zoet- en zoutwaterrijke provincie.

Complimenten voor initiatiefnemers Stichting RAVONHet Zeeuwse Landschap,stichting Zeeschelp en alle vrijwilligers die meehelpen met inventariseren.

De liefde voor natuur en vissen straalt er echt af in alle zorgvuldigheid en de prachtige vormgeving! Net als de liefde voor natuurmonitoring, inventarisatie, onderzoek en bemonstering.

VAART software droeg bij aan de atlas, door Zeeuwse hengelvangstdata uit Vangstenregistratie.nl aan te leveren. We ontvingen een aantal atlassen die we gaan verspreiden onder de meest trouwe Zeeuwse deelnemers.

Heb je maar enigszins oog of hart voor onze unieke Nederlandse wateren en diens bewoners, haal dan deze unieke atlas in huis!

Bestellen kan hier.

Meer weten?

Heb je een vraag of opmerking n.a.v. dit artikel? Stuur ons een bericht en we nemen snel contact met je op.